Biuro rachunkowe B&N - Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17 | Telefon: 517 459 020 | E-mail: biuro@centrumrachunkowe.bydgoszcz.pl

Sala konferencyjna
Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17

Nasza marka stale się rozwija, dlatego z przyjemnością informujemy, że nasza oferta poszerza się o kolejne pozycje. Przedstawiamy nowe rozwiązania, dopasowane do Państwa potrzeb.

Sala konferencyjna — nowość w naszej ofercie

Oddajemy do Państwa dyspozycji pełną infrastrukturę potrzebą do przeprowadzenia spotkań z zachowaniem najwyższych standardów. Począwszy od kompleksowo wyposażonej sali szkoleniowej, obsługi cateringowej, po udostępnienie sprzętu konferencyjnego oraz komputerowego. Rezerwacji sali konferencyjnej mogą Państwo dokonać telefonicznie (Tel.509 530 962) lub mailowo (Mail. biuro@centrumachunkowe.bydgoszcz.pl)

Zorganizuj profesjonalną konferencję w Bydgoszczy

Co więcej, istnieje również możliwość wynajmu wirtualnego biura. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą firmę samodzielnie i z powodzeniem realizują zlecenia w zaciszu własnego domu bądź mobilnie. Świadczyć usługi można bez konieczności posiadania własnej przestrzeni biurowej — wystarczy komputer z podłączeniem do Internetu. Jednakże- firma musi posiadać fizyczny adres, pod którym będzie zarejestrowana. Nie każdy przedsiębiorca chce, aby w rejestrze CEIDG znajdował się jego adres domowy. W takiej sytuacji wirtualne biuro przy ul. Jana Karola Chodkiewicza 17 pomoże ograniczyć koszty związane z wynajmem biura i stanie się doskonałą dla tej sytuacji alternatywą.

Lokalizacja

Adres:
Biuro Rachunkowe B&N
ul. Jana Karola Chodkiewicza 17
85-065 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Tel: (+48) 517 459 020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *