Biuro rachunkowe B&N - Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17 | Telefon: 517 459 020 | E-mail: biuro@centrumrachunkowe.bydgoszcz.pl

Certyfikaty VCC Centrum Rachunkowości i Szkoleń B&N

Biuro rachunkowe B&N w Bydgoszczy posiada certyfikaty VCC – Vocational Competence Certificate świadczące o tym, że nasze Centrum Szkoleniowe prowadzi proces kształcenia zgodnie z systemem VCC, a także jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia egzaminów VCC.

vcc certyfikat

Co to jest certyfikat VCC?

VCC jest nowym systemem kształcenia i certyfikacji, który powstał z myślą o integracji wiedzy oraz umiejętności zawodowych osób pracujących zarówno na ojczystym, jak i międzynarodowym rynku pracy. Certyfikat VCC jest wydawany wyłącznie w języku angielskim i posiada logo Europassu.

Co daje certyfikat VCC?

VCC Certyfikat potwierdza posiadane, wymagane względem pracownika, kwalifikacje, które różnią się w zależności od pełnionej profesji. Zawody, które stanowią przedmiot certyfikacji są zgodne z Miedzynarodowym Standarfem Klasyfikacji Zawodów ISCO-08. Certyfikat VCC potwierdza więc nabycie niezbędnych umiejętności przez pracownika, a jego wydanie może odbyć się jedynie po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egaminu teoretycznego i praktycznego.

VCC Certyfikat w Biurze Rachunkowym B&N

Pani Natalia Błaszczyk posiada akredytację Trenera VCC, co oznacza, że spełniła wszystkie wymagania stawiane Trenerom VCC, a jej wiedza i umiejętności zostały potwierdzone egzaminem zgodnym z metodologią VCC. Korzystając z naszych usług księgowych mają więc Państwo pewność, że zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadających doświadczenie w księgowości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *