Biuro rachunkowe B&N - Bydgoszcz, ul. Jana Karola Chodkiewicza 17 | Telefon: 517 459 020 | E-mail: biuro@centrumrachunkowe.bydgoszcz.pl

Biuro Rachunkowe B&N Bydgoszcz

Księgi rachunkowe
Pełna księgowość
Kadry i płace

Obsługa księgowa firm polskich i zagranicznych

Centrum rachunkowości i szkoleń

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:

(+48) 517 459 020

Jeśli wolisz kontakt przez e-mail, napisz na:
biuro@centrumrachunkowe.bydgoszcz.pl

Certyfikaty VCC Centrum Rachunkowości i Szkoleń B&N

Biuro rachunkowe B&N w Bydgoszczy posiada certyfikaty VCC – Vocational Competence Certificate świadczące o tym, że nasze Centrum Szkoleniowe prowadzi proces kształcenia zgodnie z systemem VCC, a także jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia egzaminów VCC.

 

Dodatkowo Pani Natalia Błaszczyk posiada akredytację Trenera VCC, co oznacza, że spełniła wszystkie wymagania stawiane Trenerom VCC, a jej wiedza i umiejętności zostały potwierdzone egzaminem zgodnym z metodologią VCC. Korzystając z naszych usług księgowych mają więc Państwo pewność, że zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadających doświadczenie w księgowości.

 

VCC jest nowym systemem kształcenia i certyfikacji, który powstał z myślą o integracji wiedzy oraz umiejętności zawodowych osób pracujących zarówno na ojczystym, jak i międzynarodowym rynku pracy. Certyfikat VCC jest wydawany wyłącznie w języku angielskim i posiada logo Europassu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *